Wygrana 2:1 w meczu matematycznym z drużyną z Grodziska Wlkp.

Dodano 13 października 2016
Wygrana 2:1 w meczu matematycznym z drużyną z Grodziska Wlkp.

We wtorek, 11 października 2016r., drużyna I LO w Kościanie rozegrała mecz matematyczny z LO w Grodzisku Wlkp. Spotkanie zakończyło się sukcesem dla naszych uczniów, choć do ostatniego zadania ważył się wynik meczu. Kapitanowie obu drużyn w skupieniu śledzili każde słowo i każdy zapis zawodników, aby doszukać się błędów rzeczowych, rachunkowych, czy choćby niewielkich nieścisłości w rozwiązaniu drużyny przeciwnej.

Nasza drużyna w składzie: Dominik Załuski (kapitan), Mateusz Bajstok, Marcin Kaczmarek, Albert Maćkowiak, Maciej Mikołajczak, Iwo Naglik, Paulina Nowak, Bartosz Przybył, Dominika Szymańska i Michał Turczynowski zwyciężyła 29:26, a dużą rolę w meczu odegrała strategia. Gratulujemy!

Drużynie gości z Grodziska Wlkp. oraz naszym uczniom dziękujemy za emocjonujący mecz i bardzo życzliwą atmosferę, w której odbyło się spotkanie.

Opiekunowie drużyny: Violetta Błażeczek, Barbara Grzelka i Anna Kwaśniewska

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024