Savoir – vivre z COOLturką

Dodano 23 marca 2018
Savoir – vivre z COOLturką

Prezentowane teksty przypomniały dzieciom o zasadach dobrego wychowania, np. o używaniu słów: dziękuję, przepraszam, o zachowaniu się przy stole, niepokazywaniu języka, itp. Scenki były urozmaicone piosenkami i wspólną zabawą. Dzieci mogły też sprawdzić swoją znajomość zasad savoir vivru, odpowiadając na losowo wybrane pytania. Rywalizacja dwóch drużyn zakończyła się remisem. Na zakończenie dzieci otrzymały świąteczne kolorowanki. Młodzież licealna z łatwością nawiązała kontakt z dziećmi a koordynujący przebieg wydarzeń Tymoteusz Lis sprawdził się znakomicie w roli prowadzącego. Pierwszoklasiści poprosili naszą młodzież o kolejne spotkanie. W programie brali udział następujący uczniowie: Wiktoria Kaczmarek, Natalia Socha, Klaudia Szenknecht, Tymoteusz Lis  i Hubert Jankiewicz.

nauczyciele bibliotekarze

Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024