Piękny debiut wspaniałego chóru!

Dodano 24 stycznia 2017
Piękny debiut wspaniałego chóru!

Szkolny chór powstał w połowie grudnia 2016 roku, skupia kilkanaście Uczennic KOLBERGA, a kierowany jest przez studentkę II roku Akademii Muzycznej w Poznaniu, absolwentkę KOLBERGA - Klaudię Woźniak. Zespół wystąpił w Kościańskim Ośrodku Kultury podczas corocznego przeglądu pt. "Śpiewamy Kolędy i Pastorałki" i zaprezentował 2 utwory: „White Christmas” oraz kolędę "Mizerna cicha". Dziewczyny udowodniły, że w niespełna miesiąc można profesjonalnie przygotować się do występu oraz z wielkim muzycznym wyczuciem i artyzmem zaprezentować swoje talenty. To był piękny debiut!

Wszystkich, którzy by chcieli dołączyć do chóru, zapraszamy na kolejne próby - najbliższa, w środę - 15 lutego o godz. 14.30, w sali nr 39 (chłopacy także są mile widziani).

Wojciech Morawski

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024