Obóz narciarski 2017

Dodano 15 lutego 2017
Obóz narciarski 2017

W trakcie ferii zimowych uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie mieli możliwość wzięcia udziału w tradycyjnym obozie narciarsko-snowboardowym, organizowanym po raz kolejny od wielu lat. Organizatorem wyjazdu był UKS „Hellada” przy I LO w Kościanie, instruktorami: prof. Zbigniew Bernard, Marcin Bernard a kolejnym opiekunem prof. Robert Padurek.

Obóz odbył się w drugim tygodniu ferii w dniach od 06. 02 – 12. 02. 2017 r. w Górach Orlickich w Czechach. Uczestniczyło w nim 47 osób. Uczniowie mogli na obozie uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym podstaw nauki jazdy na nartach i desce snowboardowej jak również brać udział zajęciach dotyczących doskonalenia techniki jazdy. Uczestnicy obozu przebywali na stokach w Destne, Zieleńcu oraz Jańskich Łaźniach. Ponadto w porze wieczornej przygotowane zostały dla nich dodatkowe atrakcje takie jak: zwiedzanie miasta Nove Mesto nad Metuji, udział w meczu hokejowym lokalnych drużyn, bowling.

Obóz zorganizowany w Czechach dostarczył wszystkim uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

Wyprawa w Góry Suche
Wyprawa w Góry Suche