Kolberg czytał

Dodano 05 czerwca 2017
Kolberg czytał

O godz. 10.00 wszystkie klasy wyszły z książkami, aby oddać się czytaniu, w niecodziennej scenerii wybranych miejsc Kościana, położonych w okolicy szkoły np. tereny nad Obrą, Park Miejski, przystań kajakowa, Straż Pożarna itp. W akcji wspólnego czytania wzięło udział 304 czytelników. Mamy nadzieję, że wkład uczniów Kolberga przyczyni się do pobicia ubiegłorocznego rekordu wspólnego czytania, w którym wzięło udział 432608 osób z całej Polski. Akcja ta stała się dobrą okazją do pokazania, że książka  to wartościowy element życia i świetny zamiennik komputera, telefonu i telewizji.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, dyrekcji oraz pracownikom szkoły dziękujemy za włączenie się do akcji. Ponieważ spotkała się ona z entuzjastycznym przyjęciem przez uczniów, postanowiłyśmy włączyć ją do kalendarza imprez szkolnych.

Elżbieta Książyk Iwona Orlik

Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024